McDonalds Cup

Co je McDonald's Cup

Největší fotbalový turnaj pro žáky základních škol. Letos se koná 23. ročník. Ve dvou věkových kategoriích nastupuje do turnaje téměř 80 tisíc chlapců a děvčat ve věku 6-11 let. McDonald's Cup se hraje na téměř 4 tisících základních školách České republiky a stále se zapojují další. Chceš-li se zúčastnit této výjimečné fotbalové soutěže, přihlas se na své základní škole u třídního učitele nebo u učitele tělocviku.

Získaná ocenění

Outstanding Campaign Awards

6. a 7. června 2013 proběhlo v Madridu slavnostní předávání cen v rámci European Corporate Relations Insights Meetingu. McDonald's Česká republika a McDonald's Slovensko získaly ocenění Outstanding Campaign Awards for the McDonald’s Cup.

McDonald's Cup: Nejlepší Grassroots akce roku 2012

6. ledna 2013 se v prostorách pražského paláce Žofín konal 11. Galavečer Grassroots fotbalu. Jubilejní 15. ročník největšího žákovského turnaje žáků ZŠ McDonald's Cup byl vyhlášen jako „Nejlepší Grassroots akce roku 2012“.

McDonald's Cup: Nejlepší událost grassroots fotbalu roku 2009

Osmý Česká spořitelna galavečer grassroots fotbalu za rok 2009 přinesl osm anket, ve kterých byli vyhlášeni ti nejlepší za minulý rok. Oceněny byly také jednotlivé akce spadající do oblasti amatérského fotbalu. Velký úspěch slavil 12. ročník turnaje McDonald's Cup, který získal cenu za Nejlepší událost grassroots fotbalu roku 2009.

Ocenění UEFA Grassroots Programme pro McDonald's Cup!

McDonald's Cup byl vyhlášen nejhodnotnějším turnajem v České republice v projektu UEFA "Fotbal pro všechny" za rok 2006.

Počet zapojených škol, družstev a dětí v historii turnaje

Počet škol
Počet družstev
Počet dětí

Počet uspořádaných finále

Okrsková
Okresní
Krajská

Z důvodu absence přesných statistických údajů je uvedený počet okrskových finále pouze orientační

Partneři

Partneři a organizátoři

Kontakt

Napište nám